Germaine Duynstee
Ooit was ik een Leids corpsmeisje (studeerde af in de kunstgeschiedenis). Ik ontdekte in een tijd van tegenslag waar mijn hart werkelijk lag (en ligt): niet alleen mezelf, maar ook anderen helpen zich beter te voelen. Hoe? Door massages, gesprekken, yoga & qigong.
Na mijn studie en na een paar jaar regel – en produktieklussen te hebben gedaan koos ik een andere richting.
Ik studeerde af aan de Nederlandse Academie voor Psychotherapie in Amsterdam (nlp master en nlp counseler) en voegde Rebalancing (een vorm van lichaamswerk), Kundalini Yoga (therapie training, teacher training, coaching), Shakti Dance Yoga (teacher training), Yin Yoga (teacher training) en Chi Neng Qigong (level 1, level 2, CNQ voor kinderen en CNQ voor ouderen) toe aan mijn palet.
Ik volgde bijscholingen in Hormoon Yoga, Yoga & Kanker, Aplomb Yoga en Yoga voor Ouderen en rondde een 2-jarige training Stervensbegeleiding af aan het NIS.
Ik ben op me op dit moment aan het verdiepen in de Melt Methode (de ‘hand & foot training’ waarbij je zachte balletjes gebruikt om je fascia (het ‘connective tissue’ netwerk in je lichaam) te versoepelen/hydrateren voor meer beweeglijkheid in je gewrichten, meer balans, stabiliteit en kracht. Een geweldige, effectieve, milde methode, niet alleen voor handen en voeten, ook helpend bij schouder-, nek en onderrug klachten).
Ook ben ik druk in de weer met een ansichtkaarten project: de pepcards!
Privacy & Voorwaarden
Als je contact met mij opneemt in verband met een van mijn activiteiten, kom je in mijn adressenbestand. Daarin staan je naam, telefoonnummer en e-mailadres. En als je een factuur wilt ontvangen ook je adres en woonplaats. Ik ben de enige die toegang heeft tot je gegevens.
Je kan tot 24 uur van te voren kostenloos afzeggen.
Daarna betaal je 50 euro.
IBAN: NL06 RABO 0170 8730 13.